EDI - elektronická výmena obchodných dokumentov

Prejsť na obsah


EDI (Electronic Data Interchange) - je elektronická výmena štandardných obchodných dokumentov medzi obchodnými partnermi rýchlejšie, bezpečnejšie a lacnejšie ako výmena papierových dokumentov. Naše riešenie EDI komunikácie bolo vyvinuté najmä pre oblasť automobilového priemyslu a retailu (obchodné reťazce).


VÝHODY NÁŠHO EDI RIEŠENIA


Rýchle a jednoduché nasadenie EDI
Po podpise zmluvy môžete do 1-3 pracovných dní "EDI komunikovať" (platí pre retail). Stačí mať účtovný sw s podporou EDI.


Nízke ceny a prehľadná cenová politika
V cenovej kalkulácii vám presne vypočítame sumu za EDI služby, žiadne skryté poplatky. Vysoká kvalita, bezpečnosť a spoľahlivosť za nízke ceny.


Podpora významných účtovných sw
Podporovali sme implementáciu EDI do všetkých významných účtovných programov, čím je zabezpečená kompatibilita s našimi službami.


EDI riešenie formou outsourcingu
Pre zákazníka ide o finančne a časovo omnoho efektívnejšie riešenie, ako je riešenie s nákupom EDI konvertora.


Vyriešime aj špecifické požiadavky na EDI
Implementácia SSCC kódu a paletovej logistickej etikety, konverzie správ do špeciánych formátov, duplikovanie a forwarding správ, ...


Elektronický podpis EDI faktúr
Elegantné riešenie bez nutnosti investovať čas a peniaze do vybavovania vlastného certifikátu a jeho každoročnej obnovy.


EDI s partnermi z celého sveta
Stačí aby mali prostredníctvom svojho EDI poskytovateľa pripojenie do niektorej z významných svetových VAN sietí a vôbec nezáleží na tom, v ktorej krajine majú sídlo.


Podpora pri nasadení a prevádzke EDI
Sme vám neustále k dispozícii aby sme promptne reagovali na vaše potreby, požiadavky a riešenie problémov pri nasadení a prevádzke EDI.


Mobilná aplikácia
Na monitorovanie EDI prevádzky môžete okrem webovej aplikácie využiť aj mobilnú aplikáciu pre Android, dostupnú na Google Play.Cenová kalkulácia

Zaujala Vás naša ponuka? Vyžiadajte si cenovú kalkuláciu.TELEDIN A IPN DATA

TELEDIN je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov EDI služieb v Českej republike. Dlhoročné skúsenosti, najmä v automotive riešeniach, priama konektivita na medzinárodných VAN a EDI operátorov GXS, INDRA/Azertia, Avenum a Ecodex, e-Integration, DINET, ENX, Ford Extranet, Sterling, EasyLink a partnerstvom s firmami e-Integration a Data Interchange ho stavajú do pozície spoľahlivého a stabilného partnera pre Vaše EDI riešenie. IPN data prináša služby TELEDINu ako obchodno-servisné zastúpenie na Slovensko.  >>>

AKTUÁLNE

V roku 2017 sa stala majoritným vlastníkom spoločnosti TELEDIN s.r.o. rakúska spoločnost EDITEL Austria GmbH. TELEDIN fungoval naďalej ako samostatný právny subjekt. V roku 2021 sa vedenie EDITEL CZ a TELEDIN rozhodlo realizovať fúziu oboch spoločností. Ku koncu roku 2021 bola fúzia ukončená a od 1.1.2022 obidve spoločnosti vystupujú ako jeden právny subjekt EDITEL CZ s.r.o. Technológia TELEDINU CCF je zákazníkom poskytovaná naďalej bez potreby zmeny súčasných zmlúv.


Návrat na obsah